Hakkımızda


BALIKESİR MİR RENT A CAR

       Günümüz dünyasının yaşam koşulları  şahıslar  ve özellik'le firma'lar için araç kiralamayı bir zorunluluk haline getirmiştir. Yüksek araç alım maliyetleri, yüksek kasko, sigorta ve bakım masrafları yerine uygun fiyatlar ile araç kiralayarak firmanızın ve ya şahsınızın araç ihtiyacı karşılamak mantıklı ve ekonomik bir çözümdür.

       Filosunda bulundurduğu devamlı yenilenen araçlar ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Mir Rent a Car, Balıkesir genelinde ve E Bölgesinde 7/24 hizmet vermektedir.

       Ekonomik, orta sınıf, lüks ve VIP araç ihtiyaçlarınızda her zaman size hizmet sunmak için genç ve dinamik kadromuz ile hazır bekliyoruz.

       Sizden gelen her talep bizim için değerlidir. Memnuniyetiniz için her geçen gün kendimizi biraz daha geliştirmek tek gayemiz.

      MİR Rent a Car...Hızlı, Kaliteli, Güvenilir...


Mir Rent A Car, Türkiye'de 2015 yılından itibaren değerli yolcularımıza araç kiralama ve transfer hizmeti vermektedir. Ekonomik araba kiralama, lüks araç kiralama ve minibüs kiralama olarak gruplandırma yapabiliriz. Araba kiralama konusunda, uygun fiyat ve güvenilir araç filomuz ile 7/24 çalışmaktayız. İnternet üzerinden araba kiralamak isteyen yolcularımıza kolay ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla güncel web sitemiz ile hizmetinizdeyiz. Ödemenizi Web sayfamızda, araç tesliminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.Online yapılan rezervasyonlarda, karşınıza çıkan fiyat haricinde ekstra ücret talep edilmez.


Balıkesir rent a car

Balıkesir oto kiralama

Balıkesir araç kiralama

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilir. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Balıkesir rent a car